Kontakta oss

Vi vill gärna höra av dig och prata mer om hur vi kan hjälpa dig. Ring ditt närmaste kontor eller registrera dig här så hör du snart av dig till oss.

Om du har problem med våra lösningar kan du skicka din förfrågan till support@bliksund.com för att få hjälp.

Kontakta oss

Kontakta vårt säljteam

Irene Dybdahl Sales Director

Irene Dybdahl

Sales Director

+47 468 23 113
irene.dybdahl@bliksund.com

Asger Plæhn Account Director

Asger Plæhn

Account Director

+45 299 99 281
asger.plaehn@bliksund.com

Martin A. Kasseth Business Development Director

Martin A. Kasseth

Business Development Director

+47 942 89 460
martin.kasseth@bliksund.com

Fredrikke Vikhamar Director of Global Partnerships

Fredrikke Vikhamar

Director of Global Partnerships

+47 996 04 331
fredrikke.vikhamar@bliksund.com

Ranveig Menes Trætnes Sales Manager

Ranveig Menes Trætnes

Sales Manager

+47 90 73 99 91
ranveig.traetnes@bliksund.com

Thomas S. Vilhelmsen Sales Manager

Thomas S. Vilhelmsen

Sales Manager

+45 21 99 07 88
thomas.vilhelmsen@bliksund.com

Kontakta vårt företagsteam

Janne Tvedt Morstøl CEO

Janne Tvedt Morstøl

CEO

+47 951 96 224
janne.morstol@bliksund.com

Tor Laukvik COO

Tor Laukvik

COO

+47 913 05 206
tor.laukvik@bliksund.com

Erik Guldbrandsen CFO

Erik Guldbrandsen

CFO

+47 400 05 518
erik.guldbrandsen@bliksund.com

Lena Bredde Chief Medical Officer

Lena Bredde

Chief Medical Officer

+47 928 20 664
lena.bredde@bliksund.com

Thomas Baun Operations and Compliance Director

Thomas Baun

Operations and Compliance Director
+45 226 45 991
thomas.baun@bliksund.com

Jan Falkevik VP Corporate development

Jan Falkevik

VP Corporate development

+47 909 90 997
jan.falkevik@bliksund.com

Cathrine Thaning Marketing Director

Cathrine Thaning

Marketing Director

+47 416 81 740
cathrine.thaning@bliksund.com

Atle Hellvik Havsø CTO

Atle Hellvik Havsø

CTO

+47 986 03 927
atle.havso@bliksund.com

Bliksund kontor

Norge

Grimstad HQ

Jon Lilletunsvei 7,
4878 Grimstad

+47 400 07 800

Oslo

Munkedamsveien 45,
0250 Oslo

+47 400 07 800

Bergen

Krokatjønnveien 15, Ingång B
5147 Fyllingsdalen

+47 400 07 800

Danmark

Thisted

Sydhavnsvej 5, 1
7700 Thisted

+45 7199 0396

Roskilde

Lufthavnsvej 28
4000 Roskilde

+45 7199 0396

Aalborg

Speditørvej 1
9000 Aalborg

+45 7199 0396

Vietnam

Hanoi

Tầng 19, PeakView Tower 36 Hoang Cau Dong Da Hanoi City, Vietnam

+84 868 326 966